Etapy współpracy – let’s rock!

88241845_487198358825052_9047098246790381568_n

Have a good room! Have a good day!

Zajmuję się projektowaniem wnętrz.

Współpraca ze mną odbywa się według następujących kamieni milowych.

  1. POTRZEBY. Zaczynamy od spotkania, podczas którego musimy się poznać i upewnić, czy chcemy sobie zaufać.  Dowiaduję się wtedy o ważnych aspektach, które determinują projekt, poznaję oczekiwania odnośnie stylu wnętrza, terminów realizacji. Przekazuję ankietę Badanie Potrzeb Klienta, uzupełniamy ją wspólnie lub zostawiam ją do samodzielnych przemyśleń i analizy.
  2. INWENTARYZACJA. Aby rozpocząć pracę na projektem wnętrza, muszę przeprowadzić wizję lokalną i zinwentaryzować pomieszczenie.
  3. WIDOKI 2D. Po analizie wymiarów pomieszczenia, powstaje rzut poziomy, czyli widok 2D. Proponuję układ funkcjonalny z meblami, ściankami działowymi i innymi elementami wyposażenia wnętrza.
  4. WIDOKI 3D. Na bazie projektu funkcjonalnego czyli widoków 2D tworzę wizualizacje. Widok w 3D pozwala zobaczyć pomieszczenie w układzie przestrzennym, z kolorami, fakturami, detalami.
  5. DOKUMENTACJA. To zestawienie widoków 2D i 3D wraz ze zwymiarowanymi rysunkami technicznymi, na bazie których opierają swoją pracę wykonawcy.
  6. NADZÓR AUTORSKI. Klient może zdecydować się na ten dodatkowy etap współpracy, którym jest czuwanie nad realizacją prac budowlanych według założeń projektowych.

Zapraszam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *